Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 08.06.2018 21:53:20 

OBJEVTE I VY HWC CLUB!

katalog - ČISTOTA

Stránky budou za okamžik přesměrovány na nové. Děkuji.

 

Drogerie - čistící, bytové a prací prostředky HWC clubu
Čistota a pořádek jako základ hygieny a spokojenosti v naší domácnosti...
Všechny výrobky Codina jsou vysoce kvalitní, ekologické a splňují požadavky Ministerstva zdravotnictví a EU. Výrobky nejsou testovány na zvířatech! (cerifikát níže).


* úspora při dávkování
* přesná aplikace na postižené místo
* vysoká koncetrace výrobků
* příjemné vůně čistících prostředků!


 

Codi Energic- univerzální odmašťovač - 750 ml - s úsporným aplikátorem - (jednička v odmašťování!) La Oca Brillant levandulový čistič - 1litr Codi Inox na nerez - 750 ml - s úsporným aplikátorem Cera Brillo Kody - čistič s voskem -1 litr La Oca Baňo - na vodní kámen -750 ml - s úsporným aplikátorem Toni Codi- osvěžovač vzduchu WC -750 ml - s úsporným aplikátorem La Oca Puňos- odstraňovač skvrn na prádlo -750 ml - s úsporným aplikátorem (funguje i na fleky od borůvek) nově v nabídce i Cody Vitro - čistič sklokeramických desek - 750 ml - s aplikátorem
Hodnocení výrobků spotřebiteli najdete ZDE Pro zobrazení plné velikosti obrázku klikněte na obrázek!    
                                              

Vynikající odmašťovač Codi energic:
Charakteristika: Rozpouští všechny druhy tuků na jakémkoliv povrchu. Je ideální do kuchyní na odmašťování sporáků, dlaždic, obkladaček, velmi znečištěného nádobí, do koupelen a podobně. Velmi účinně odstraňuje mastné skvrny z oděvů, potahových látek a koberců. Účinný na mytí motorů, disků kol, mytí jízdních kol!(ocení ho tedy i páni)
Způsob použití: Na odolné skvrny jako tuk, olej, zašlé límce a manžety, aplikujeme odmašťovač přímo na znečištěné místo, mírně promneme a vypereme v ruce nebo v pračce. Stejný postup zachováme při čištění koberců a potahů.Přípravek lze použít na všechny stálobarevné látky kroměvlny!    
Obsah: 750ml/ cena: 199,-Kč   Výrobce: Codina

  Firma productos Codina potvrzuje cerifikátem pro firmu HWC,  že její výrobky mají tyto společné vlastnosti:
certifikát o biologické odbouratelnosti a nepřítomnosti fosfátů a netestování na zvířatech splňují normu ISO 9001:2000 vysoká koncentrace produktů 100% kvalita a účinnost
 

 

Prací gely - vzrůstající obliba

Přestože klasické prací prášky, které oslavily letos v červnu sto let od svého vzniku, zůstávají stále jedničkou, roste obliba pracích gelů.Vzrůstající oblibu tekutých pracích prostředků si vysvětlujeme zejména růstem životní úrovně a s tím související celkovou proměnou životního stylu, módy a materiálů. S tím se mění i nároky na způsoby praní - pere se při nižších teplotách, zkracuje se délka praní, roste důraz na ochranu vláken.

Gelové prací prostředky na bílé a stálobarevné prádlo lze používat pro všechny teploty praní od 30°C do 95°C. Mohou se použít na všechny textilie vyrobené jak z přírodních, tak syntetických vláken a jejich směsí s vyjímkou vlny a hedvábí.

Zatímco „klasická“ prášková varianta je vhodná pro praní v pračce, „moderní“ gelové varianty jsou určené zejména pro praní v pračce, ale díky své dobré rozpustnosti i při nižších teplotách jsou vhodné i pro ruční praní a k odstranění lokálních skvrn.

Další rozdíl je ve způsobu dávkování. Prášek dávkujeme klasicky do dávkovače pračky, gel vložíme v dávkovací nádobce přímo do jejího bubnu.V případě nutnosti odstranění nepříjemných skvrn pak můžeme gel ještě aplikovat přímo na skvrny, vyčkat několik minut a poté vyprat běžným způsobem.

Poslední ne méně podstatný rozdíl mezi gely a pracími prášky je ve velikosti jejich balení. Gely představují koncentrovaný prací prostředek. Koncentrované gely není potřeba před použitím ředit.

Prací gely od firmy Codina - Aloe a Marseillské mýdlo / 3 litry/ obsahují jemné, přírodní, nedráždivé komponenty,tekutá konzistence a přidaná neparfémovaná aviváž jsou přesně tou kombinací, která vyhovuje dospělým, dětem i novorozencům s citlivou pokožkou.

Tekutý prací přípravek na černé a barevné /2 litry/
  • nezanechává žádné dráždivé zbytky pracího prostředku na prádle,
  • obsahuje chromabond®, který zajišťuje stálost barev,
  • oxy efekt = zvyšuje pěnivost, usnadňuje odstraňování skvrn a špíny, dodává prádlu hebkost

Chromabond® zabraňuje uvolňování barvy z barevného prádla. Pokud by k uvolnění i přesto došlo v důsledku nekvalitních barev použitých při výrobě textilií, zabraňuje tomu, aby při společném praní více barevných textilií došlo k nežádoucímu obarvení oblečení.


TOPlist