Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 08.06.2018 21:53:20 

OBJEVTE I VY HWC CLUB!

REGISTRACE

 

Stránky budou za okamžik přesměrovány na nové. Děkuji.

Členství, spolupráce, příležitost...


Hlavní myšlenkou je představit Vám jak můžete ušetřit při nákupu kosmetiky a drogerie díky našemu prodejnímu systému. Systém je velice jednoduchý a využívá ho bezpočet firem.
Zkrátka, pokud budete výrobky nakupovat jako člen HWC, místo v běžném obchodě, získáváte vždy jako věrný zákazník 25% až 35% slevy.
Tím, že se stanete součástí HWC clubu- členem klubu, získáte navíc řadu výhod a dalších výrazných slev či bonusových šeků. Díky členství máte i jedinečnou možnost začít své nezávislé podnikání v síťovém marketingu.
Bez rizika a investic ! Není potřeba prodávat - to je velká výhoda oproti jiným firmám působících v podobné oblasti - stačí výrobky používat a díky Vaší spokojenosti doporučit stejné výhody slev a bonusů dalším spokojeným spotřebitelům.
Tak "proč to nezkusit?".

 

 

 


Chcete být členem - spotřebitelem HWC clubu?


 
ZAČÁTEK JE SNADNÝ ...
Začít můžete hned......skončit můžete kdykoliv (prostě přestanete nakupovat)
Členem se může stát každý, pokud je mu více jak 18 let!
Členství získáte zaregistrováním přes jiného člena - sponzora.
K získání členství v HWC Club je třeba, aby zájemce byl zaregistrován stávajícím členem HWC Club na platný registrační formulář (Smlouva o spolupráci), zaplatil registrační poplatek (dle aktuálních podmínek),
měl potvrzeno členství prostřednictvím autorizovaného servisního místa.


Možnosti a typy registrace:

Od 1.7. dojde k úpravě registračních podmínek.Více zašlu v mailu po vyplnění formuláře.
Další chystané změny- velké rozšíření sortimentu z oblasti zdraví!

 

FORMULÁŘ
(možno i k dotazům - vyplnění formuláře není ještě závazná objednávka -
 budu Vás po doručení kontaktovat, přepočtu Vám ceny výrobků na výhodnější a sdělím další informace)

 

 

DŮVĚRU A SPOLEHLIVOST POVAŽUJI ZA ZÁKLAD ÚSPĚŠNÉ SPOLUPRÁCE.

Věřím, že jste pečlivě zvážili své rozhodnutí a  svou spolehlivost a skutečný zájem o spolupráci projevíte již na počátku - tj. převzetím objednané zásilky. Předejdeme tak společně  případným problémům a nedorozumění.
Velmi Vám děkuji za pochopení! 

 


Chcete si výrobky vybrat v klidu domova?

 

 
 
 
 

Nakupování:
 

 
 
Výrobky nejsou určeny pro maloobchodní prodej, ale mohou se plně využívat a nabízet konečným spotřebitelům v kosmetických, masážních salonech, sportovních klubech a kadeřnictvích, soláriích, solných jeskyních,...

Rozšiřte si svou nabídku!

POKUD HLEDÁTE: produkty a katalog HWC clubu, kvalitní kosmetiku, drogerii a potravní doplňky,úsporu, přivýdělek, práci z domu, multilevel marketing,přímý prodej, síťový marketing, speciální kosmetiku, masážní gel, polar Ice gel,pleťový, hydratační, čistící krém,100% čistou vazelínu, mast proti nachlazení,100% aloe vera gel, potravní doplňky proti artróze, osteroporóze, artigel,remodel, iseeren, sprchové gely, intimní mýdla značky Lander, pěny do koupele,tělové mléko s aloe vera, kakaovým máslem,zpevňující mléko s výtažkem mořských řas,čistící pěnu(Aloe creme labs), krém proti vráskám - CureDerma, mléko pro suchou pokožku, citronový odlakovač s aplikátorem,, kondicioner, deodoranty Lander, toaletní vody Milton Lloyd, Bondage,Superstar, Popcorn, Summer sky, She,Miss Tutu, Great Lakes, Summer Flowers, Spirit of Shadow, The Look,Fast ,Track,Aroma di Jean,Bondage, Extréme, ,Ditto, Henley, Petroleum Jelly, dětský olej, mléko na nohy, zubní pastu Sheffield, Sensitiv, Whitening, osvěžovač dechu , výrobky La Oca - odstraňovač skvrn, prací přípravek, aviváže La Oca, výrobky Codina-univerzální odmašťovač, odstraňovač vodního kamene, čistící přípravky Briliant, Cera Brillo Kody, Cody Cleaner , Codi Pino,Codi Inox, čistič nerezových povrchů, čistič skel Codi cristal, leštěnku na nábytek Limpia Muebles, přípravky na nádobí, La Oca,osvěžovač vzduchu Paris Nuit, Ambientador WC, La Oca WC a také přivýdělek, registraci, členství v HWC Clubu–TAK JSTE TU SPRÁVNĚ !


 

 

TOPlist