Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 08.06.2018 21:53:20 

OBJEVTE I VY HWC CLUB!

O mě

  Vítám Vás na mých stránkách

Stránky budou za okamžik přesměrovány na nové. Děkuji.

 

 

  . Mám velmi suchou pleť a zejména v době těhotenství  jsem dost trpěla.
Právě tehdy jsem narazila na 1. výrobek této značky – 100% čistou kosmetickou vazelínu  -
super  věc!
Nejenom, že jsem ji využila já (na svou suchou kůži, břicho, rty), ale s úspěchem  jsem ji  využívala   k  ošetřování miminka (na opruzeniny, tvářičky,…) A popravdě – používáme ji dodnes – je to neuvěřitelně univerzální výrobek!

 

 

 

 

 

 

Postupem času jsem si nakupovala a zkoušela i jiné výrobky - mé doporučení a zkušenosti s nimi najdete v záložce Doporučuji  a díky skvělým zkušenostem jsem ani na okamžik nezaváhala a  zaregistrovala  se - stala se tak členem HWC clubu.

Nyní mám výhodnější nákupy a tím UŠETŘÍM. S výrobky jsem velmi spokojená a ráda Vám je s čistým svědomím doporučuji.
Proto jsem také začala s firmou spolupracovat ještě více - jako oblastní koordinátor pro své okolí, tak aby  lidé z mého okolí nemuseli za svými oblíbenými výrobky dojíždět daleko a ostatní, kteří je ještě neznají, měli také možnost se s výrobky seznámit a využívat je.

 

Běžné kamenné obchody samozřejmě nezavrhuji, ale od doby, co znám HWC vše potřebné do své domácnosti nakupuji právě zde, protože krom slev za své nákupy ještě získávám další bonusové šeky na slevy - a to se přece vyplatí!

Nenabízím Vám  žádnou pochybnou domácí práci, ale především kvalitní výrobky, úsporu ale také reálný přivýdělek v systému prodeje kosmetiky jako využívá třeba Oriflame, Avon a mnoho dalších firem.

  • HWC club je klub hlavně spotřebitelský - to znamená, že svým členům spotřebitelům umožňuje snížit výdaje za běžné spotřebitelské nákupy.
  • Příjemnou výhodou je, že Vás ale také podle jejich výše ještě odmění - tzv. body, které se od určitého počtu promění na další slevy, které dostanete při příštím nákupu.
  • S HWC clubem si můžete ale také cíleně finančně přilepšit a to jak dalším prodejem výrobků ve vašem okolí nebo dokonce rozšiřováním spotřebitelské sítě po celé ČR i PL. Firma Vás ráda odmění za doporučení.
Zkuste i Vy nové věci, nebojte se jich! Nikdo na světě ještě nedocílil úspěchu tím, že dělal stále stejné věci a nikdy se nepustil do nové věci, do nové aktivity. Nové zkušenosti posunují váš obzor a vaše schopnosti dál. Nebojte se  - čekají na vás pro vaše dobro.

Za to vše můžete získat  navíc 3% až 21% provize - mít tak další finanční příjem, můžete vést prodejní místo pro své okolí jako OBLASTNÍ  KOORDINÁTOR nebo později přímo DC.

Je tedy jen opravdu na Vás, co všechno z výhod HWC clubu sami využijete.

 
 
         
 

Ráda bych vás seznámila s touto ověřenou, kvalitní kosmetikou a dalšími špičkovými výrobky, které jsou obsahově velmi zajímavé, účinné a hlavně cenově přijatelné!
Vedle osvědčených výrobků, které tvoří stálou nabídku, se samozřejmě objevují i další nové - najdete je v Akcích a novinkách, vždy pečlivě vybírané s důrazem na kvalitu!

Věřím, že pokud je sami vyzkoušíte, budete se k nim rádi vracet jako já - oceníte nejen jejich kvalitu ale i výhodné rodinné balení.


 

Podle neustálého ,,posunování" důchodového věku mi i při 3 dětech stále zbývá 20 let!
Ale kdo dnes ví, co bude za 20 let? Budu mít nějaký důchod? A jaký?
A hlavně - budu čilá a zdravá jako dnes, abych si mohla v tom lepším případně ještě někde přivydělat? Kéž by!

Ale přesto jsem dospěla k názoru, že je čas postarat se o sebe sama! Proto jsem využila tento způsob - síťový marketing/prodej - můžu se touto činností zabývat již nyní i při svém stálém zaměstnání, stojí mě to akorát čas, který si ale určuji sama.

Vybrala jsem si právě firmu HWC a zboží, které se mi osvědčilo ( několik let jsem byla jen spotřebitelem), nyní velmi výhodně nakupuji a spotřebovávám výrobky ve své domácnosti.
A protože jsem s výrobky i  finančním ohodnocení spokojená - nabízím stejnou šanci i Vám!

 

 

 
NABÍDKA JE URČENA PRO CELOU RODINU!
Pro vaše zdraví, krásu a čistotu domova!

AKTUÁLNÍ KATALOG

 


  
KATALOG_HWC_JARO_2009.pdf (9678 KB)


POKUD HLEDÁTE:
produkty a katalog HWC Clubu- speciální kosmetiku, masážní gel, polar Ice gel,pleťový, hydratační, čistící krém,100% čistou vazelínu, mast proti nachlazení,100% aloe vera gel, potravní doplňky proti artróze, osteroporóze, artigel,remodel, iseeren, sprchové gely, intimní mýdla značky Lander, pěny do koupele,tělové mléko s aloe vera, kakaovým máslem,zpevňující mléko s výtažkem mořských řas,čistící pěnu(Aloe creme labs), krém proti vráskám - CureDerma, mléko pro suchou pokožku, citronový odlakovač s aplikátorem-Pretty nails,šampony proti lupům, kondicioner(As one), deodoranty Lander, toaletní vody Milton Lloyd, Bondage,Superstar, Popcorn, Summer sky, She,Miss Tutu, Great Lakes, Summer Flowers, Spirit of Shadow, The Look,Fast ,Track,Aroma di Jean,Bondage, Extréme, ,Ditto, Henley, Petroleum Jelly, dětské pěny do koupele, pudry, dětský olej, mléko na nohy, zubní pastu Sheffield, Sensitiv, Whitening, osvěžovač dechu Breat Spray, ústní vodu Moutwash, výrobky La Oca - odstraňovač skvrn, prací přípravek, aviváže La Oca, výrobky Codina-univerzální odmašťovač, odstraňovač vodního kamene, čistící přípravky Briliant, Cera Brillo Kody, Cody Cleaner , Codi Pino,Codi Inox, čistič nerezových povrchů, čistič skel Codi cristal, leštěnku na nábytek Limpia Muebles, Moppa Sol, přípravky na nádobí, La Oca,osvěžovač vzduchu Paris Nuit, Ambientador WC, La Oca WC a také přivýdělek, registraci, členství v HWC Clubu –
TAK JSTE TU SPRÁVNĚ !

 

TOPlist