Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 08.06.2018 21:53:20 

OBJEVTE I VY HWC CLUB!

Kariéra

Stránky budou za okamžik přesměrovány na nové. Děkuji.

 

Kariéra s HWC...

Kdo má chuť pracovat a učit totéž ostatní, má šanci si vybudovat pravidelný měsíční příjem.


    Pokaždé, kdy někdo někomu doporučil návštěvu kina a zhlédnutí dobrého 
  filmu, kdy někomu byla doporučená dovolená v Chorvatsku, pokaždé,
  kdy někdo hovořil o kvalitách nějakého výrobku, pokaždé byly používány
  základní prvky síťového marketingu.
  Pokud se nad tím zamyslíte - kolikrát jste účastníkem podobných
  rozhovorů?
  A nejde jen o doporučování zajímavých a dobrých věcí.
  Pokaždé, když předáváte dál nějakou informaci (ať dobrou nebo
  špatnou), vždy používáte základní prvek síťového marketingu
  -komunikace a doporučení (reference).

  Záleží jen na Vás, jestli Vás zaujme nabídka a princip fungování klubu
  bude pro Vás zajímavý


Síťový marketing je příležitost, která nabízí všem – bez ohledu na vzdělání, zkušenosti, rodinné zázemí, pohlaví nebo věk – věrohodný způsob, jak vlastnit živnost řízenou z domu, být pánem svého života, vydělávat více peněz,přispívat ostatním a směřovat stále výše. Přemýšleli jste někdy o tom?

Vždyť pokud se zamyslíme nad principem síťového marketingu, tak neexistuje z logického hlediska jednodušší, příjemnější a přitom bezpečnější způsob podnikání, než právě síťový marketing. V rámci podnikání v síťovém marketingu nemusíme nic vyrábět, nemusíme si pronajímat prostory pro podnikání, nemusíme platit zaměstnance, nemusíme investovat obrovské sumy do reklamy, průzkumu trhu, vývoje výrobků a služeb. Jediné co je třeba dělat, je přijmout myšlenku síťového marketingu a šířit ji dále.

Strukturní prodej skutečně nabízí každému z nás realizovat své sny, aniž byste museli dlouho pracovat, možnost vyzkoušet si založení a budování ,,vlastního podniku, aniž byste se museli vzdát svého zaměstnání.(to můžete kdykoliv později).

Seriózní síťový marketing je obchod, kde zisk je založen výhradně na obratu tvořeném prodejem zboží od mateřské firmy konečnému spotřebiteli. Síťový marketing, víceúrovňový marketing, přímý prodej nebo chcete-li interaktivní distribuce je jednoznačně plnohodnotnou formou podnikání. Tento obchodní koncept si vydobyl své místo na trhu. Síťový marketing - obchodní model, který je úspěšnými lidmi uznáván jako jedna z významných podnikatelských příležitostí dnešního světa.

POMÁHEJTE DRUHÝM - PENÍZE PŘIJDOU SAMI

kromě okamžitého zisku z prodeje získejte i podíl z obratu těch, které přizvete ke spolupráci. Pokud doporučíte dalším lidem výrobky či PŘÍMO STEJNÉ výhody HWC clubu, dostanete od firmy procenta z obratu z celé vaší skupiny. To je přece skvělá možnost. Další lidi i Vy ušetříte čas a peníze a Vy dokonce dostanete zaplaceno. Získejte nové spolupracovníky do své linie a získejte tak vyšší bodové ohodnocení. Můžete si vydělat 3% až 21% z obchodního obratu své skupiny navíc ke %, které utržíte z vlastního prodeje.
Určitě znáte ve svém okolí někoho, kdo by také rád ušetřil 25% -35% na běžných nákupech


Představte si, že ve Vašem městě je nově otevřený supermarket a dostanete od jeho vedení nabídku, že za kohokoliv koho do tohoto supermarketu přivedete a uděláte s ním první nákup, budete dostávat trvale odměny za každé další nákupy uskutečněné díky vašemu doporučení ve výši až 21 %. Za JEDNOU vykonanou práci dostanete ODMĚNU KAŽDÝ MĚSÍC !To znamená, že když naučíte v tomto obchodě nakupovat postupně třeba 1.000 lidí a oni nakoupí za měsíc například za 500.000,- Kč, firma Vám vyplatí za tento měsíc odměnu 21 % = 105.000,- Kč(které dá vám místo investice do předražených reklam ;-) )...zřejmě jste už někdy poradili svému známému, doporučili mu dobrou věc, výhodný nákup. Co jste z toho měli vy? Možná vděčnost dotyčného, možná dobrý pocit, že jste někomu pomohli....HWC club vás finančně odmění vždy, když díky vašemu doporučení dojde k prodeji - obratu výrobků! Ne jednorázově- ale pokaždé!


Možná ani netušíte, co vše lze dosáhnout s HWC clubem.V HWC Clubu můžete vydělat peníze několika způsoby:

  • PROVIZE z prodeje 25 % - rozdíl mezi cenou katalogovou a velkoobchodní /tedy cenou pro členy klubu/.
  • BONUS 5 % nebo 10% - podle vlastního měsíčního obratu dostáváte nad 1000 Kč obratu 5%, nad 5000 Kč dostanete 10% bonusový šek.
  • MLM 3 - 21 % z EBP- budováním sítě členů - dalších odběratelů, si můžete vytvořit další příjem. Je závislý od velikosti prodejů v síti.
  • EXTRA BONUS - extra bonus dosáhnete v okamžiku, kdy ve Vaší organizaci někdo dosáhne 21%.
  • BONUS VYROVNANÁ SÍŤ - zvláštní bonus za vyrovnanou síť.
  • Oblastní koordinátor OK - osoba, která zajišťuje zboží pro více lidí - můžete si zřídit pro své okol malé autorizované prodejní místo HWC clubu - z čehož plynou další provize
  • odměňování je transparentní a spravedlivý způsob - dostanete přesně to, co si zasloužíte
  • jakmile vaše příjmy dosáhnou výše nutné ke zdanění  je již doporučen ŽL

,,Na své cestě za úspěchem nemůžete čekat, že všechno, co děláte, hned klapne, nebo že budete ve všem hned úspěšní. Ale stává se to také.I když všechno hned nevyjde okamžitě, každý pokus nám přináší více informací a více schopností.
Takže se neustále přibližujeme k cíli."


Prohlédněte či stáhněte si prosím katalog a sami posuďte, zda Vás zaujme sortiment a zda tento sortiment ve Vašem okolí chybí.
Zkušenosti z praxe ukazují, že zákazníka nezajímá cena, ale kvalita, účinnost, zdraví i ochrana přírody a v neposlední řadě i jeho peněženka.
Je to o osobním podání prodejce, o jeho pečlivé přípravě a informovanosti a znalosti výrobků.
Začněte výrobky používat a pak se můžete rozhodnout jakým směrem se bude rozvíjet vaše spolupráce  s HWC clubem.
Zda jen jako běžný zákazník a spotřebitel či jako aktivní člen - nezávislý poradce.

V síťovém marketingu existují dvě obecně platná pravidla:
První zní :
“Kdo nic nezačne, nebude vydělávat peníze”
Druhé zní :
”Kdo skončí příliš brzy, nebude vydělávat žádné peníze”

Být členem se vyplatí.....tak proč to nezkusit?
POKUD HLEDÁTE: produkty a katalog HWC clubu, kvalitní kosmetiku, drogerii a potravní doplňky,úsporu, přivýdělek, práci z domu, multilevel marketing,přímý prodej, síťový marketing, speciální kosmetiku, masážní gel, polar Ice gel,pleťový, hydratační, čistící krém,100% čistou vazelínu, mast proti nachlazení,100% aloe vera gel, potravní doplňky proti artróze, osteroporóze, artigel,remodel, iseeren, sprchové gely, intimní mýdla značky Lander, pěny do koupele,tělové mléko s aloe vera, kakaovým máslem,zpevňující mléko s výtažkem mořských řas,čistící pěnu(Aloe creme labs), krém proti vráskám - CureDerma, mléko pro suchou pokožku, citronový odlakovač s aplikátorem,, kondicioner, deodoranty Lander, toaletní vody Milton Lloyd, Bondage,Superstar, Popcorn, Summer sky, She,Miss Tutu, Great Lakes, Summer Flowers, Spirit of Shadow, The Look,Fast ,Track,Aroma di Jean,Bondage, Extréme, ,Ditto, Henley, Petroleum Jelly, dětský olej, mléko na nohy, zubní pastu Sheffield, Sensitiv, Whitening, osvěžovač dechu , výrobky La Oca - odstraňovač skvrn, prací přípravek, aviváže La Oca, výrobky Codina-univerzální odmašťovač, odstraňovač vodního kamene, čistící přípravky Briliant, Cera Brillo Kody, Cody Cleaner , Codi Pino,Codi Inox, čistič nerezových povrchů, čistič skel Codi cristal, leštěnku na nábytek Limpia Muebles, přípravky na nádobí, La Oca,osvěžovač vzduchu Paris Nuit, Ambientador WC, La Oca WC a také přivýdělek, registraci, členství v HWC Clubu–TAK JSTE TU SPRÁVNĚ !

TOPlist