Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 08.06.2018 21:53:20 

OBJEVTE I VY HWC CLUB!

Je to PRÁCE?

Stránky budou za okamžik přesměrovány na nové. Děkuji.

Je to práce?

Většina lidí si při hledání „domácí práce“ představuje různé drobné manuální práce (háčkování, odstřihávání plastových výlisků, případně lepení obálek a jiné....)

 I já si pamatuji jak naše sousedka balila do krabiček mýdla pro kosmetickou firmu. Přijel náklaďák- složil materiál do garáže- za týden přijel pro hotové. ;-) Dneska udělá stroj za hodinu tolik co ta paní za týden (a levněji)


Je to jako hledat jehlu v kupce sena (myslím takovou práci, která není podvod).... Jednoho dne se však odhodláte zkusit nějaký katalogový prodej se systémem odměňování, provizí z obratu...a hlavně s možností vlastního tempa práce a povinnosti nákupů.Říká se, že v době krize jdou úspěšně dvě věci - MLM a sázky.

Na sázky nevěřím - výsledek je o náhodě.
Na MLM (už) ano - protože můžu dělat to co dosud a můžu přitom i vydělávat. (klikněte na obrázky)

     

Sama jsem byla téměř 7 let jen pouhým spotřebitelem a tak jsem si jednoho krásného dne řekla ,,jdu do toho - chci vědět, co mi to přinese, jak to ,,bolí", když se hned nedaří, jaké to je, když se plody mého snažení začnou projevovat, jestli to opravdu funguje ....vždyť co horšího se mi může stát - než že budu mít své nákupy se slevou...?"


"Přímý prodej je příležitostí i za normálních podmínek"
Stačí pochopit systém síťového prodeje.
Máte možnost výběru - využívat výhody nebo začít ,,podnikat".
Nemusíte se zaregistrovat jen s tím, že si chcete vydělat.
Pokud vás firma zaujme svými výrobky a registrací získáte větší slevy než normálně a jste členy dané firmy jen jako zákazník. Nic dál nikomu nedoporučujete ani neprodáváte – jen se zajímavou slevou nakupujete výrobky sami pro sebe.
Ale věřte, že určitě časem nastane situace, kdy na základě své dobré zkušenosti rádi ,,svůj" výrobek či výhody doporučíte někomu jinému, pak dalšímu....a teprve tehdy se můžete rozhodnout, jak se bude vaše spolupráce vyvíjet.
Budete-li chtít aktivněji spolupracovat, rozvíjet skupinu svých přivedených členů- tady začíná práce - pomáhat lidem ve spodní linii, komunikovat s nimi, ukázat jim výhody Vašeho přístupu, učit je a vysvětlovat...…!

Síťový marketing je vlastně druh podnikání (pokud začnete být aktivní).

A každé podnikání potřebuje vstupní kapitál. Tím je v případě síťového marketingu vstupní poplatek- u nás minimální, který pokrývá náklady spojené s administrativou.
I to je pro spoustu lidí však ,,kámen " úrazu - nebo hned negace. (raději pošlou 3 x za sebou 50,-kč v obálce někomu, kdo jim napíše ať udělají to samé...)
Jenže zde lidé předem vědí co za své peníze dostanou a to si prostě koupí. A to je důležité. Už jen samotné zapojení jim přinese výhody, které získají ve svůj prospěch- většinou bývají zajímavé na slevy a jiné výhody.
Každý však může začít jako běžný spotřebitel a vyzkoušet si další aktivity i bez živnostenského oprávnění.

Firma využívající systém MLM (multilevel marketingu/ síťového prodeje) poskytuje konkrétní produkt konečnému uživateli, který nemusí být členem distribuční sítě. Příjmy firmy a celé distribuční sítě pak pramení výhradně z prodeje tohoto produktu.
S ním může každý zájemce obchodovat sám nebo v tomto obchodu zaučí kohokoliv dalšího s tím, že dostává odměnu za obchod uskutečněný tímto podřízeným. Ten má pak stejné možnosti, čímž dochází právě k výstavbě sítě, kterou někteří lidé označují neprávem za pyramidu.
Systém MLM však na rozdíl od ní žije právě z obchodu, který provádí směrem ven.
Nikoliv z náboru členů - tím se právě od pyramidy zásadně odlišuje.

Kde se tedy berou příjmy?
Firma neinvestuje do reklam, raději rozdělí mezi vás a strukturu lidí, kterou si vytvoříte, a vědí, že propagace jejich zboží formou multilevelu je efektivnější.

Příjmy můžeme  rozdělit na "aktivní" a na "pasivní".

Přímým prodejem výrobků si můžete přivydělat na mateřské, vydělat si na dovolenou, díky zisku mít své nákupy velmi výhodně- téměř zdarma nebo si jím můžete vydělávat na plný úvazek na své živobytí. Stále je to ale "pouze" aktivní příjem. Nakoupíte se slevou, prodáte za katalogovou cenu. A toto stále dokola. Když přestanete, zdroj peněz okamžitě vyschne. V HWC získáte navíc i určitou formu následné bonifikace z vašeho měsíčního obratu podle výše vašeho nákupu. Tuto bonifikaci obdržíte následující měsíc. Stále jde ale o aktivní příjem.
Pasivní příjem si vytvoříte budováním sítě. Jinými slovy, vy někoho zaregistrujete a pomáháte mu v začátku. Odměnou za tuto práci je bonifikace za jím uskutečněný obrat. Tedy on nakupuje s okamžitou slevou, prodává a případně dostává bonifikaci ze svého obratu. Vy, aniž byste se na jeho obchodu jakkoliv podíleli (ani mu zboží neprodáváte, ani nedodáváte) získáváte z jeho obratu bonifikaci dle marketingového plánu, která je vyjádřena většinou procentem z obratu. Toto je skutečný pasivní příjem. Vy můžete být na dovolené,nemocní nebo si jen tak uděláte volno, avšak lidé, které jste zaregistrovali, stále pracují, nakupují, a vytvářejí své příjmy, z nichž část obdržíte i vy.
V tomto tkví kouzlo celé věci. Toto je příčina, proč MLM má stále stoupající oblibu a to jak u lidí, kteří se do MLM zapojují, tak i lidí, kteří jen využívají jeho služeb a něco nakupují. Prodejce MLM se totiž klientovi věnuje, oplývá bohatými znalostmi výrobků (protože je samozřejmě také sám používá...tedy měl by), které prodává, dokáže vše jasně a přehledně vysvětlit. Toto lze od prodavače v supermarketu, který se tam snaží vydělat pár tisíc hrubého, jen stěží dá očekávat.


HWC club má ve své nabídce vysoce obrátkové zboží, které se spotřebovává každý den a potřebuje ho každý..... pečuje o sebe a uklízí přeci každý (?)...

Stále si myslíte, že to není pro vás, že to nezvládnete?
Nemusíte hned prodávat- pokud se vám výrobky líbí a osvědčí - používejte je pouze pro svou potřebu - vždyt i to Vám přináší jistou ekonomickou výhodu.
Především jste hlavně sama/sám sobě tím nejlepším zákazníkem!

Už nešetřím na běžných nákupech - nakupuji totiž se slevou a získávám tak další slevy a odměny.
NAKUPUJI JIŽ PROSTĚ JINAK!
Jsou věci, které běžně kupujeme v drogériích a lékárnách,...proč tedy neušetřit na běžných spotřebních výrobcích, které stejně potřebujeme a ještě si přitom můžeme přivydělat nějakou korunku navíc? Zdá se Vám to nemožné?
,,Nemožné je často to, co není vyzkoušeno""

Oslovila jsem (nebo oni mě) již mnoho zájemců, zvědavců, a stále dokola od některých poslouchám:
„Já nechci PRODÁVAT, já nebudu dealer, já nechci …“
Jenže - v síťovém prodeji (je tam sice slovo prodej) - NEMUSÍTE prodávat!

Prý.....že je to bída - že je krize a lidi nic nekupují!
Otázka zní:
,,To se lidé v krizi nemyjí, neuklízejí svou domácnost, neperou prádlo, nečistí si zuby, nepečují o sebe?.....

Aktivní používání produktů ,,své" společnosti má pro zapojeného člena ekonomickou výhodu - nakupuje se slevou a získává body do svého obratu. Podle jejich výše má nárok na další slevy.

Negativně reagují ti, kteří nic neví o síťovém prodeji (marketingu, MLM,...), oni prostě jen vědí, že nechtějí prodávat (kosmetiku, šminky, drogerii, voňavky....)

Oni chtějí být úspěšní, mít peníze, ale nechtějí udělat změnu ...ale .......bohužel - beze změn (třeba jen malých) ale nejsou změny(třeba velké ;-) )

Nebojte se využívat výhod zákaznických a spotřebitelských klubů za nákup jejich výrobků.
Těšte se na dárky, slevy, speciální nabídky a spoustu dalších výhod - třeba i možnost výdělku a kariéry.


Chcete vědět více?

ÚSPORA S HWC
VÝDĚLEK S HWC
KARIÉRA S HWC
zdroj: http://www.sitovymarketing.cz/news/jak-zacit-v-mlm-1/
TOPlist