Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 08.06.2018 21:53:20 

OBJEVTE I VY HWC CLUB!

FAQ - odpovědi na otázky

Stránky budou za okamžik přesměrovány na nové. Děkuji.

Co Vás zajímá....Jak se mohu stát členem HWC clubu?

Členství získáte zaregistrováním na platný registrační formulář přes jiného člena - sponzora.

Je to i pro mě?

Pokud ještě nejste odhodláni stát se členy klubu HWC, zkuste si položit jednoduchou otázkou "proč to nezkusit?"
Začátkem spolupráce, získáte řadu výhod a výrazných slev, nejste nuceni k žádným odběrům zboží.
Metoda přímého prodeje se rychle šíří po celém světě. Přímá vazba výrobce na zákazníka mění způsob nákupu a prodeje výrobků. Umožňuje nabízet vysoce kvalitní výrobky za nízké ceny, profesionální služby, výhody a další vymoženosti, které si může zákazník vychutnat díky osobnímu přístupu poradců. HWC nabízí možnost teoreticky neomezených možností příjmů. Záleží jen na Vás jak moc budete aktivní či šikovní. Otevírá se Vám svět teoretické finanční nezávislosti, profesního růstu a seberealizace.


Jaké je věkové omezení pro získání těchto výhod?

Věk nad 18 let.

Jaké výhody ze členství vyplývají?

Výhod je celá řada - pro přehlednost je uvedu v bodech:
 • garantované slevy pro členy 25% - 35%
 • nákupy pouze pro vlastní potřebu se slevou
 • možnost výrobky prodávat dalším zákazníkům (zisk 25%-35%)
 • podílet se na budování prosperující sítě dalších zákazníků (další odměny a provize)
 • 2 x ročně aktuální katalog zdarma
 • další slevy a bonusy - podle celkové výše nasbíraných bodů za nákupy za celý měsíc (provizní tabulka) - za měsíční nákup v hodnotě nad 1000,-Kč(již v členských cenách) získáte další bonus 5%, nákup nad 5000,-Kč - bonus dalších 10%
 • možnost objednat kdykoliv 24 hodin denně 7 dní v týdnu http://harmonny.vltava2000.cz/store/
 • aktuální informace o speciálních nabídkách a probíhajících akcích (měsíční info)
 • on-line přehled o stavu Vámi realizovaných objednávek, stav bodů za nákupy - po registraci získáte přístup do systému http://www.hwc.cz/
 • čím bude Váš odběr větší, tím větší slevy dosáhnete - další slevy 5% a 10%, výrobky zdarma nebo za 1,-Kč
 • možnost finančního přilepšení (zisk z dalšího prodeje)
 • možnost trvalého příjmu při aktivní spolupráci
 • Co je podstatné odpadává chození po obchodech a shánění zboží - úspora času a možnost nakoupit si široký sortiment u jednoho obchodníka

Zavazuje mě k něčemu členství v HWC clubu?

Ne, členství v klubu Vás k ničemu nezavazuje.

Jak dlouho platí členství v klubu?

Tak dlouho, jak sami chcete. Pokud chcete být členy klubu stále, je nutné si každý rok předplatit informační materiál - ISO (náklady na tiskoviny, které Vám každý měsíc chodí do schránky- informace o akčních nabídkách, slevách, soutěžích, katalogy,...) Pokud tuto podmínku nedodržíte, budete z klubu vyřazeni (samozřejmě bezplatně!). Pokud byste se následně chtěli stát opět členy, nic Vám v tom nebrání - stačí dodržet vstupní podmínku zmíněnou výše.

Jakým způsobem si mohu objednat produkty?

Přehled prodejních míst naleznete v ceníku v katalogu, který obdržíte s registrací. Pokud nemáte v blízkosti prodejní místo - DC nebo OK - je možné nakupovat on-line a to buď na zásilkové službě -  www.hwc.cz nebo v DC 24 - http://harmonny.vltava2000.cz/store/

Proč nejsou naše výrobky volně prodejné?

Efektivita prodeje spočívá právě v osobním přístupu k zákazníkovi, v prezentaci výrobků a předávání zkušeností a rad s používáním nabízených výrobků. Členové klubu mohou plně využívat celosvětově osvědčeného přímého prodeje-osvědčeného systému víceúrovňového marketingu, známého pod názvem Multi Level Marketing (MLM). Klubový systém poskytuje kvalitnější informační servis a spolehlivou péči.

Jak poznáte, že jste členem a můžete tedy nakupovat za nejnižší ceny?

Při registraci do klubu získáte unikátní členské číslo, podle kterého poznáme, že jste členy.

Musím si ihned k registraci zakoupit zboží?

Ne - nemusíte, ale je to mnohem VÝHODNĚJŠÍ - již při této objednávce nakupujete za členské ceny! - (ušetříte nejen na výrobcích, poštovném ale i na reg.poplatku ). Jde pouze o úvodní jednorázový limit, kdy po jeho splnění budete moci při následných objednávkách již trvale nakupovat za nízké ceny zcela bez jakýchkoliv limitů - tedy třeba i jen při nákupu jednoho přípravku.

Je nějaká povinnost pravidelných nákupů a prodeje?

Ne - není, nakupujete podle své potřeby, kdy chcete a jak chcete.
Z členství ve spotřebitelském klubu pro Vás neplynou žádné povinnosti (nemusíte naše přípravky dále nabízet ani prodávat, nic takového). Naopak plyne z toho pro vás výhoda levnějšího nákupu našich výrobků.


Je nutné obnovovat registraci?

Ne - registrační- vstupní poplatek je jediný. Jedinou podmínkou je zakoupení ISO pro každý platný rok - (tiskoviny, letáky,katalogy,...) Člen, který se registruje má toto zahrnuto již v ceně registrace pro platný rok!

Co je to IS - informační servis?

ISO - informační servis - informační materiály, které člen dostává poštou na adresu uvedenou ve Smlouvě o spolupráci veškeré aktuální materiály (klubový časopis HWC, Katalog HWC, Distributorský ceník HWC, aktualizovaný Manuál HWC, informace SMS, letáky, slevové akce, brožury apod.) Člen, který chce být aktuálně informován a a nechce aby mu bylo zrušeno členství si ISO předplácí na každý rok (cena 119,-Kč- ale lze pořídit i výhodněji v akční nabídce )

Jak často vychází katalog?

Katalog vychází 2 x ročně - pro období Jaro-léto a Podzim -zima. Platí dlouhodobě a není tedy nutné neustále zakupovat nové katalogy pro své spotřebitele. Každý měsíc však dostanete tz. MINI katalog - Akce a novinky - (součást ISO ), které vám dochází poštou domů.

Jak si mohu přivydělat s HWC ?

Buďte hlavně sami sobě zákazníkem! Naučte se používat výrobky - šetříte své výdaje a získáváte další odměny.
Někteří z vás se spokojí třeba jen s cenovým zvýhodněním širokého sortimentu výrobků, které budete nakupovat pro svou potřebu.
Jiní využití výhodnějších nákupů k nabídce produktů za katalogové ceny (přímý zisk z prodeje).
Každý člen, jenž osloví další obchodníky nebo spotřebitele a zaregistruje je v HWC clubu do struktury vznikající pod jeho registračním číslem, má za takovéto šíření pozitivní reklamy nárok na provizi ve výši 3%–21 % z produkce celé jeho struktury (prodejního týmu). Základem pro stanovení provize je obrat v bodech (viz provizní tabulka- manuál člena).
U nás si můžete nejenom ušetřit ale i vydělat potřebný příjem navíc či se stát i finančně nezávislý.
3 kroky k Vašemu úspěchu:

1. Používejte výrobek a milujte jej (buďte sami sobě zákazníkem)-zcela zásadní. Čím více, tím lépe. Budete mít vnitřní přesvědčení o jeho kvalitě, které budete předávat dál .
2. Podělte se o něj s jinými lidmi (seznamte i ostatní s nabídkou)-pokud Vás lidé uvidí používat produkty, určitě se budou ptát.
3. Sponzorujte další lidi (pomáhejte jim k jejich úspěchu)- vybudujte týmu spolupracovníků, kteří pracují NEZÁVISLE na Vaší osobě. Věnujte čas jejich zaškolení a vedení. Odměnou pro Vás bude pravidelný příjem NEZÁVISLÝ na Vaší osobě.

Je mou povinností registrovat nové členy?

Zajišťovat členství dalším zájemcům není povinné, ale je to příležitost pro podnikavé - možnost k získání dalších provizí (provize jsou měsíčně počítány z obratu celé Vaší obchodní skupiny)

Ceny, které jsou v katalogu platí již pro členy?

Ne - ceny v katalogu jsou koncové zákaznické ceny. Člen nakupuje levněji.

Za jak dlouho mohu očekávat zboží, které jsem si objednal?

Dopravu kamkoliv po ČR zajišťuje prodávající prostřednictvím smluvního přepravce, se kterým má uzavřenou smlouvu. Zboží je  odesíláno nejpozději následující pracovní den.Doručení je tedy ve většině případů do 48 hodin. Při volbě dopravy Českou poštou - dle podmínek.

K čemu jsou získané body za nákupy?

Nákupem zboží v HWC clubu získáte „body“.Podle získané výše  máte nárok na další slevu při příštím nákupu.

Tipy jak snadno získat co nejvíce bodů za své nákupy:

1. vybrané přípravky můžete nakoupit i ve více baleních DO ZÁSOBY (trvanlivost bývá dostatečná)
2. můžete se domluvit s Vašimi přáteli na SPOLEČNÉ OBJEDNÁVCE (nejlépe při společném prohlížení tohoto webu, katalogu, nebo jim pošlete odkaz)
3. přípravky můžete nakoupit i v předstihu jako VHODNÝ DÁREK k narozeninám, svátku apod.


Co znamená přímý- víceúrovńový - síťový prodej?

Přímý prodej, ačkoliv se jedná o historicky starou a ve světě rozšířenou obchodní metodu, se v naší zemi znovu objevil až v nedávné době. Přímý prodej poskytuje zákazníkům jedinečnou možnost seznámit se podrobně s výrobky v místě, čase a prostředí, které mu vyhovuje a ve kterém se cítí pohodlně, možnost vyzkoušet si je .
Přímý prodej je založen na nabídce a případném následném prodeji osobám, které jsou prodávajícímu buď osobně známy, tj. členové rodiny, příbuzní, známí, spolupracovníci anebo osoby, které mu byly předem doporučeny jeho předchozími zákazníky.
Výhody přímého prodeje můžeme nalézt jak na straně zákazníka, tak na straně prodávajícího a také firmy.
U zákazníka je to zejména osobní kontakt se známou osobou prodejce, poradenství a servis v celém procesu nabídky a prodeje, důkladné seznámení s výrobkem nebo službou, jeho všestranné předvedení a vyzkoušení.
Přímý prodej je významným poskytovatelem pracovních a podnikatelských příležitostí.
Zájemci o přímý prodej mají možnost zahájit svoje podnikání bez velkých vstupních investic a dalších předběžných požadavků.
Podstatou je zkrácení distribučního řetězce na minimum.
Firma, výrobce nebo dodavatel tak vytváří podmínky pro samostatné podnikání nezávislých přímých prodejců. Tak vzniká mnohovrstevní (Multi-level) struktura-síť prodeje, která je účinější a levnější než klasický distribuční řetězec velkoskladů, velkoobchodů atd.Takto ušetřené peníze se rozdělí mezi zákazníky, prodejce a organizátory.
Doporučuji navštívit tyto weby, kde je systém prodeje profesionálně a podrobně popsaný:


http://podnikani.idnes.cz/zamestnani.asp?r=zamestnani&c=2003M187Z03A
http://www.primyprodej.cz/primy-prodej
http://www.multilevelmarketing.cz
http://www.dreamlife.cz
http://multilevelmarketing-mlm.deni.cz/Nenašli jste zde odpověď na to, co Vás zajímá?

Pošlete mi dotaz pomocí formuláře ZDE


TOPlist