Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 08.06.2018 21:53:20 

OBJEVTE I VY HWC CLUB!

ARTIGEL- REMODEL- ISEREN
 

Stránky budou za okamžik přesměrovány na nové. Děkuji.

ARTRÓZA - OSTEOARTRÓZA - OSTEOPORÓZA

 

V České republice trpí revmatoidní artritidou si 100 tisíc osob

 

Artróza není jen nemoc stáří...

 

Tato nemoc se vyvíjí postupně a postihuje jeden i více kloubů, především ty staticky nejzatíženější, tedy kyčel, koleno či páteř. Artróza postihuje chrupavku, kloubní pouzdro, kost i okolní tkáně. Toto onemocnění způsobuje bolesti, potíže při pohybu a následné omezení až úplné vymizení hybnosti kloubu.
Na vzniku artrózy se podílejí dědičné vlohy, zánětlivá onemocnění, prodělané úrazy a zlomeniny, špatné postavení kloubů a také průběžné opotřebování kloubů s postupujícím věkem. Tyto věci člověk příliš ovlivnit nemůže.

Je ovšem pravda, že artrózu v pokročilém stádiu už jen tak něco nezastaví.
O preventivní ochranu kloubů je proto třeba začít dbát už v mládí, už od třicátého roku věku.

Problémy s klouby ovšem nepostihují jen dospělé osoby. Podle odborníků přibývá dětí s potížemi při růstu. Ty se projevují bolestí končetin v kloubech, kostech nebo vazech. Dítě pak má problémy s pohybem, pokulhává, v noci neklidně spí. Bolest se projevuje nejen při pohybu, ale i v klidu. Ve většině případů je příčinou potíží nedostatek kolagenu v těle. Proto i pro děti, jež mají v běžné stravě kolagenu málo, lze zakoupit speciální potravinové doplňky, které tuto látku obsahují.


 

Dovoluji si Vás upozornit na některé výrobky s prokazatelnými účinky, se kterými jsou naši zákazníci velice spokojeni:

 

Artigel BIOSOL

Potravní doplněk účinný v prevenci proti artróze, regeneraci kloubů, vazů, šlach

SPECIFIKACE:

Artigel je speciální potravní doplněk pro podpůrné léčení degenerativních onemocnění pohybového aparátu. Nejdůležitější v jeho složení je ta skutečnost, že obsahuje želatinu naštěpenou na velice krátké řetězce, čímž se významně podařilo zvýšit jeho využití organismem.Koloidní roztok želatiny je téměř stoprocentně vstřebatelný, zatímco obdobné produkty s obsahem suché formy želatiny mají využitelnost pouze 40%.

 

ÚČINNÉ SLOŽKY:

 • Hydrolyzát aminokyselin,
 • vitamín B1, B2, B5, B6,
 • hořčík

Jedná se o koloidní roztok vysoce čištěného bílkovinného hydrolyzátu s vysokým obsahem aminokyselin. Roztok je doplněný hořčíkem a adekvátním množstvím vitamínů skupiny B. Dále obsahuje tripeptid glycin – hystidin – lysin, který stimuluje syntézu kolagenu. Předštěpené bílkovinné stavební látky jsou ve formě biosolu lépe a snadněji využitelné. Spolu s vitamíny a hořčíkem plně nahrazují úbytek kolagenu vlivem stárnutí, genetických předpokladů, těžké fyzické námahy, nadváhy, úrazu, atd.

 

POSLEDNÍ KLINICKÁ STUDIE Z ROKU 2006:

Klinická studie porovnávala účinnost a snášenlivost hydrolyzovaného kolagenu (EHK – Artigel) versus přípravek Glukosamin Sulfát (GS) při léčbě artrózy, která dopadla ve prospěch Artigelu ve všech směrech.

 • Po 3 měsících léčby vykázalo 68% pacientů léčených Artigelem jasné zlepšení, co se týká bolesti, ve srovnání s 37% pacientů léčených GS.
 • Artigel (EHK) vykázal statisticky významně větší zlepšení analgetické aktivity než GS.
 • V důležitých aspektech, jako je celkové zdraví, vitalita, sociální funkce, emocionální funkce a mentální zdraví, studie prokázala, že léčba EHK vyvolává vždy větší zlepšení v různých sledovaných parametrech oproti GS.
 • Skupina pacientů léčená Artigelem vykázala významně vyšší pokles oteklých kloubů oproti skupině pacientů léčených GS.
 • Celkový závěr studie: EHK (Artigel) prokázal, že je účinný ve zlepšení klinického stavu pacientů trpících artrózou, s významným zlepšením ve škále bolesti, funkčním stavu kloubů a lepší kvalitě života. EHK (Artigel) vykázal klinicky lepší účinnost než Glukosamin Sulfát (GS).

 

Produkt je určen:

pro všechny věkové kategorie, včetně dospívajících dětí, pokud jsou pod zvýšenou sportovní zátěží, či trpí nadváhou, pokud se jedná o poúrazové stavy pohybového systému či degenerativní a zánětlivá onemocnění pojivové tkáně. Stejná kritéria se týkají i těhotných a kojících žen.

 
 

DÁVKOVÁNÍ:

Jako prevence je dostačující ½ odměrky (10 ml) 1x denně, při akutních bolestech 1 celá odměrka (20 ml) denně. Lze užívat přímo koncentrát nebo koncentrát ředěný vodou, minerálkou, džusem apod. Přípravek je doporučeno užívat po dobu 2 měsíců a celou kúru opakovat alespoň 3x za rok. Lidi trpící silnou artrózou mohou užívat Artigel bez přerušení. Jedná se o přírodní preparát, který není návykový.

Pravidelné užívání ARTIGEL–Biosolu je nejen dostupnou formou prevence, ale i velmi účinnou formou zmírňování následků onemocnění tak invalidizujícího jakým je artróza.

 

Při každodenním užívání Artigelu došlo u lidí trpících artrózou k objektivnímu zlepšení stavu již ve 4. týdnu v 36,8% a v 16. týdnu v 84,2%. U Artigelu je dokázána nejvyšší vstřebatelnost a využitelnost organismem ze všech želatinových prostředků. Tento výrobek lze doporučit všem věkovým kategoriím, zejména pak skupině dětí a mládeže v období akcelerace růstu, ženám po menopauze a starším lidem. Je vhodný i pro diabetiky.

 

 

MECHANISMUS ÚČINKU:

Je prokázáno, že náš organismus, pokud je zdráv, je schopen si z potravy kolagen tvořit přibližně do 30ti let života. Nesmí být však nadměrně zatěžován, fyzicky, nadváhou, úrazy a častými infekčními onemocněními, které mohou poškodit vnitřní prostředí kloubů nebo vazivový systém našeho organismu. Po 30. roku života začíná degenerativní proces postihující především kloubní chrupavky. Zhoršuje se výživa chrupavek, která je závislá na průniku živin do chrupavky z okolí, protože chrupavka nemá žádné cévy. Dodáním živin dokáže Artigel velmi významně tento proces zpomalit. Navíc již poškozené části vazivové tkáně pohybového systému částečně regeneruje a léčí. Tedy je zde i důležitý účinek preventivní. Tyto vlastnosti jsou nesmírně cenné, protože postižení pohybového aparátu (bolesti páteře, kloubů, svalů, úponů a vazivového aparátu) jsou jednou z nejčastějších příčin, které naši populaci trápí a jsou důvodem velkého počtu pracovních neschopností. Výsledky klinických studií ověřené elektronovou mikroskopií prokazují regenerační účinky v místech postižené vazivové tkáně. Navíc se zde uplatňuje i účinek analgetický, protože tím, že se hojí záněty pohybového systému, odeznívají i nepříjemné bolesti. Kromě zásadního účinku na pohybový aparát, projeví se příznivé účinky tohoto produktu i při jiných onemocněních pojivové tkáně. Sem patří postižení svalů, kloubních pouzder, šlach, úponů šlach a kostí. Pravidelné používání Artigelu příznivě působí na kvalitu vlasů, nehtů a zraku.

OBSAH BALENÍ + CENA:

500ml / 627g / 599,-Kč

VÝROBCE: Masterdiet

VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR: HWC COMPANY s.r.o

 

 

 


Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR HEM - 350 - 15.12.97 - 45591

 REMODEL

 

NOVÝ SMĚR V BOJI PROTI OSTEOPORÓZE


  
CHARAKTERISTIKA:

Speciální přípravek poskytující prvky potřebné pro proces renovace kostní hmoty, která je ohrožována řadou rizikových faktorů:

 • nedostatkem vápníku, vitamínů a kolagenních bílkovin ve stravě
 • vyšším věkem u žen - menopauzou 
 • nedostatkem pohybu, pooperačními stavy 
 • nadměrnou fyzickou zátěží u sportovců, těžce pracujících nebo lidí s nadváhou

Ve skeletu kostí dochází neustále k procesu resorpce (úbytku) kostní tkáně a k procesu její novotvorby. Zmíněné rizikové faktory způsobují nerovnováhu ve prospěch úbytku proti tvorbě a způsobují stav, kdy se odbourává nejen minerální, ale i bílkovinná hmota kosti. REMODELbílkovinný hydrolyzát v práškové formě s vysokým obsahem aminokyselin, doplněný vápníkem, adekvátním množstvím vitamínů D3, C a skupiny B. Předštěpenné bílkovinné stavební látky jsou pro organismus snadno vstřebatelné a spolu s vápníkem a vitamíny plně zabezpečí renovaci kostní hmoty.

V období přechodu, kdy u žen odchází k poklesu některých hormonů, přestává být organismus schopen vápník do kostí integrovat. Postupující osteoporóza pak je příčinou mnoha zdravotních potíží, z nichž ty nejvážnější jsou tzv. patologické zlomeniny především dlouhých kostí a obratlových těl páteře. Metabolismu páteře u žen je aktivní zhruba 20tého roku života. S obdobím těhotenství a kojení dochází k jeho velkému spotřebovávání. Přesto se organismus, při vhodném složení stravy, většinou daří držet vyrovnanou bilanci mezi jeho příjmem a využitím zhruba do 35tého roku. Pak již začíná postupně převažovat jeho spotřeba nad přívodem a tento deficit se postupně prohlubuje. Začíná pozvolný proces demineralizace kostí, kdy tělo vápník uložený v kostech uvolňuje , aby jej mohl využít pro četné metabolické pochody.

Uvolňování vápníku z kostí se prudce zvyšuje právě v období přechodu a po přechodu. Odvápnění kostí však často nastává i z jiných důvodů, například po úrazech, kdy je člověk dlouhodobě upoután na lůžko nebo nemůže zatěžovat některou končetinu. V těchto případech pak odvápnění kostí postihuje i muže. Přítomnost želatinového hydrolyzátu podporuje tvorbu kolagenu, který je základem pojivové, tedy i kostní tkáně. Vápník se na kolagen váže a tedy neprochází pouze organismem, či se neusazuje na nežádoucích místech. Vitamíny skupiny Ba vitamín C vhodně doplňují složení produktu a podporují, kromě jiného, kladnou bilanci hospodaření organismu s vápníkem.

Výborné a vyvážené složení produktu, které zohledňuje nejen dodání vápníku do organismu, ale také možnost jeho zabudování do kostní tkáně.
obsahuje speciálně připravený
 
Produkt je určen pro všechny věkové skupiny, zejména pro ženy od 35. roku věku jako prevence osteoporózy. Je vhodný pro všechny osoby se zvýšenou fyzickou i psychickou zátěží. Dále se uplatní u osob se svalovými křečemi, bolestmi hlavy a s oslabenou obranyschopností. Důležitý je pro sportovce nebo u osob s nedostatkem pohybové aktivity. Obdobně nezbytný je i v pooperačních a v poúrazových stavech.

ZPŮSOB UŽITÍ:

Dávkování se doporučuje v rámci prevence 1x 1 tableta denně, u žen od 35. roku 2x 1 tableta denně po dobu alespoň 3 měsíců, nejlépe trvale. U žen v menopauze bezpodmínečně trvale .

HLAVNÍ SLOŽKY:

Produkt obsahuje vitamíny B1, B2, B5, B6, C, D3, aminokyseliny, vápník

OBSAH BALENÍ / CENA

60 tablet / 499,-Kč

VÝROBCE: Masterdiet

VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR: HWC COMPANY s.r.o


 

 

ISEREN

 

SPECIÁLNÍ POTRAVNÍ DOPLNĚK, KTERÝ JE PŘÍRODNÍ ALTERNATIVOU HORMONÁLNÍ LÉČBY ŽEN V OBDOBÍ KLIMAKTERIA

 

CHARAKTERISTIKA:

Klinicky testovaný Klinicky testovaný speciální přírodní přípravek na bázi extraktu ze sóji bohatého na isoflavony přinášející adekvátní dávku fytoestrogenů tj. látek rostlinného původu strukturou a hlavně funkcí podobných estrogenům (ženským pohlavním hormonům). Nahrazuje úbytek hormonů v období menopauzy a působí jako přirozený prostředek pro snížení výskytu nepříjemných průvodních znaků tohoto období každé ženy
 • návaly horka
 • pocení
 • podrážděnost
 • kolísání nálad se sklonem k depresím
 • závratě, poruchy koncentrace
 • zvýšená únava
 • bolesti hlavy
 • bušení srdce
 • poruchy spánku
 • poruchy menstruace
 • vypadávání vlasů, zvýšená lomivost nehtů, zhoršení zraku
 • suchost kůže a sliznic
 • otoky a bolesti kloubů.
 • Působí proti řídnutí kostí /osteoporóza/ a snižuje hladinu tuků a cholesterolu.


ÚČINNÉ LÁTKY:

Extrakt ze sóji

UŽITÍ:

Nahrazuje úbytek hormonů, působí proti řídnutí kostí a snižuje hladinu tuků a cholesterolu a hlavně výrazně snižuje rizika vzniku rakoviny


DÁVKOVÁNÍ:

1 tableta denně

OBSAH BALENÍ / CENA

30 tablet / 499,-Kč

VÝROBCE: Masterdiet

VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR: HWC COMPANY s.r.o 

 


 

TOPlist